Aggretsuko – alter ego přepracovaných žen

Tvůrci Hello Kitty, japonská společnost Sanrio, vytvořili další kreslenou postavičku kawaii, která dává roztomilosti nový rozměr.

Nová hrdinka Aggretsuko též Aggressive Retsuko (v doslovném překladu „agresivní vzteklá holčička“) je vnitřním vztekem naplněná panda červená, která nesnáší svou práci a svého šéfa. Ačkoliv její kreslená podoba byla na kancelářských potřebách uvedena na trh již v květnu 2016, první video s jejím příběhem byl ke shlédnutí až v polovině prosince 2016.

Co můžete v úvodním videu jejího příběhu vidět: Aggretsuko je dvacetipětiletá mladá žena, která každý den dojíždí hromadnou dopravou půl hodiny do práce, do uznávané obchodní společnosti. Jakmile tam však dorazí, je ihned jako sekretářka v účtárně zaplavena papírováním. Navíc je ostatními kolegy vnímána jako outsider a místní otloukánek.

Jednoho večera sklíčená svými denními povinnosti po cestě domů z práce narazí na karaoke bar, kde v sobě objeví metalové alter ego, které vypouští přívaly jejího „hudebního“ vzteku a frustrace, respektive uskutečňuje její potlačované a neuskutečnitelné představy typu „mám toho plný zuby“, „stejně dám jednou výpověď“ atd.

A Hello Kitty, královna naivní roztomilosti, má najednou silnou konkurentku, se kterou se dokáží ztotožnit tisíce žen.

 

Související články

Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *