Hledáme posily do týmu Přeszeď

Vážení přátelé, příznivci platformy Přeszeď,

v září 2016 uplynul rok a půl od zprovoznění webu preszed.cz. Web, články, denní zprávy, diskuse, čtení, koncerty, projekce, to všechno od začátku organizuje parta nadšenců a dobrovolníků, jejichž síly se postupně vyčerpávají. Neodkladně proto sháníme posily našeho týmu, abychom udrželi Přeszeď naživu!

Máte zájem o dění v dnešní Číně? Zajímají vás informace o čínské společnosti, kultuře, politice…? Chcete si vyzkoušet psaní článků či denních zpráv, chcete pomáhat s organizací našich akcí nebo pomoci spravovat web? Ozvěte se! Jakákoliv pomoc bude vítána.

hulkyJaké jsou možnosti spolupráce:

  1. Máte napsaný článek libovolného rozsahu související nějak se současnou Čínou, nebo máte chuť nějaké téma teprve zpracovat. Ozvěte se, poskytneme vám editorský servis a následně váš příspěvek publikujeme!
  2. Chcete si vyzkoušet na jeden týden sledování aktuálního dění a každý den vytvořit jednu krátkou zprávu? Ozvěte se, zařadíme vás do týmu zprávařů, ve kterém se můžete realizovat podle libosti jednou za rok nebo i dvakrát do měsíce. Záleží na vás.
  3. Chcete být jen u toho? Pomáhat při pořádání akcí, spravovat sociální sítě, podílet se na jazykové korektuře, organizovat provoz webu? Ozvěte se!

Buď nám napište ([email protected]) a svěřte se, jaký způsob spolupráce vám vyhovuje, jaké jsou vaše zkušenosti a konkrétní oblasti zájmu. Nebo jen zaklikejte pár políček v tomto formuláři a my se vám ozveme zpátky.

Nenechme Přeszeď zahynout!